Vai tiešām iespējams, ka sāpes var būt arī pēc mēneša?

17.03.2008, Elita

Sveicināti!
Mana māte (63 g.) visu laiku sūdzējās par sāpēm kreisajā sānā un mugurpusē. Sāpes saasinājās nakts laikā, ka nevarēja pagulēt. 11.februārī aizvedu māti uz Rīgu, kur atklājās, ka ir žultsakmeņi 0.6 cm un aizkuņģa dziedzeris nestrādā, kā vajadzētu būt. Ārsts izrakstīja zāles, lai sašķīdinātu žultsakmeņus (Omeprozoli 20 mg, Metronidazoli 500 mg, Magne B6, Coxtral 100 mg, Neiromidini). Pirmās pāris nedēļas viņa mocījās sāpēs, grūti bija sēdēt un staigāt. Pēc tam sāpes mazinājās, tagad pēc nedaudz vairāk kā mēneša atkal parādījušās stipras sāpes vēdera lejasdaļā un sānā. Sāpes esot tā, kā griež ar stiklu. Vai tā tam ir jābūt? Pie ārsta (ir pieraksts) jābrauc tikai aprīlī. Kā viņai rīkoties, lai izvairītos no sarežģījumiem? Vai tiešām iespējams, ka sāpes var būt arī pēc mēneša?
Paldies!

Atbildes


18.03.2008, "Uniklīnika, starptautiskais medicīnas centrs", SIA, "Loškanovu UNIKLĪNIKA", SIA

Labdien!
Iesakām Jums nekavējoties konsultēties ar mūsu ķirurgu, kurš nozīmēs Jums nepieciešamās izmeklēšanas un ārstēšanu. Ja galvenais iemesls sāpēm ir akmeņi, tad ir nepieciešama operācija.

Komentāri


Ilze 

Labdien. Sāpes kreisajā sānā mugurai.Kamēr guļu smeldz sāpìgi.Pieceļos ,sā asi durt,sajùta kā ar nazi,un sāpes aiziet lejā uz kājām.Sēdēt vispàr nevaru ,sāpes lìdz nelabumam,pat līdz ģībienam.

07.09.2014 | 11:00

Pievienot komentāru

Vārds:
* Obligāti aizpilddāmie lauki