Ko darīt, lai izārstētu regulāru kuņģa un barības vada iekaisumu?

26.03.2013, Agnese

Labdien!

Man ir 25 gadi. Ar kuņģa un barības vada problēmām mācos sadzīvot jau aptuveni 6 gadus. Vairākas reizes veikti endoskopiskie izmeklējumi un rezultāti vienmēr ir vienādi - kuņģa un barības vada iekaisums, kā arī pilnībā nenoslēdzās muskulis, kurš savieno barības vadu un kuņģi. Protams, uz to brīdi tiek izrakstītas zāles, lai ārstētu iekaisumus.
Ik pa laikam rodas dedzinoša sajūta, slikta dūša un smaguma sajūta. Vai tiešām nav iespējams uzzināt cēloni, kāpēc rodās šie iekaisumi un izārstēties? Šādi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi nav iespējams.

Paldies!

Atbildes


02.04.2013, Dr.G.Bērziņa, neirologs, fizikālās medicīnas ārsts, rehabilitologs, "Sanare KRC Jaunķemeri", SIA

Labdien!

Lūdzu, novērtējiet savu dzīves veidu, diētu, fiziskās aktivitātes, stresu klatbūtni, veiciet korekcijas vai lūdziet palīdzību speciālistiem!
Turpiniet novēroties pie ģimenes ārsta un apmeklējiet speciālistu gastroenterologu, iespējams - arī gomeopātu.
Jums veiksies novērst savas veselības problēmas, bet sāciet ar aktīvu un veselīgu dzīves veidu!


04.04.2013, "Veselības salons 888"

Labdien!

Tas, kas ir saistīts ar muskuļu vājumu, to sakārtot ir grūti, ar to jāmācās ir sadzīvot, bet gremošanas trakta stāvokli var uzlabot. Varam piedāvāt veikt diagnostiku šūnu līmenī un noskaidrot visus gremošanas trakta iekaisuma cēloņus un piedāvāt individuāli piemeklētu fito terapiju.


28.03.2013, Jānis Ventiņš, "Homeopātija", SIA

Labdien!

Lai uzzinātu šīs problēmas cēloni, domāju, ka ir jāapmeklē ārsts - homeopāts vai kāds zinošs gastroenterologs. Līdz brīdim, kad dosieties pie kāda no ārstiem, es varu ieteikt "Arnica cpl." pilienus, kas nopērkami Homeopātiskajās aptiekās. Tie mazina iekaisumu un kuņģa skābi, kā arī palīdz kardijas (kuņģa daļa, kas savienota ar barības vadu) mazspējas gadījumā.

Komentāri


Pievienot komentāru

Vārds:
* Obligāti aizpilddāmie lauki