LINOLA® produktu testa rezultāti – lietotāju viedoklis

Marta vidū medicine.lv uzsāka pirmo veselīgu produktu testu – lietotāju vērtēšanai nodevām LINOLA® produktu sērijas dušas želeju un ķermeņa losjonu. No vairāk nekā 50 potenciālajiem testētājiem izvēlējāmies trīs un nodevām viņu lietošanai abu šos produktus.

 

Pēc triju nedēļu "iepazīšanās" ar produktiem, testētāji sniedz mums savu vērtējumu.

Aija, 41 gads, Ķekava:
"Dušas želeja patika. Tā ir ekonomiska lietošanā, jo mazgāšanās reizē vajag mazu daudzumu. Izkāpjot no vannas bija sajūtu, ka āda ir viegli ietaukota. Smarža patīkama, diezgan neitrāla - nevaru pateikt pēc kā smaržo, bet patīkami," tā LINOLA® dušas želeju raksturo Aija.

Bet par ķermeņa losjonu viņa saka: "Smarža patīkama, neitrāla, nav uzbāzīga. Smērējot uz ķermeņa ir sajūta, ka tas ir nedaudz ķepīgs, biezs, bet ātri iesūcas ādā. Tā kā man ir sausa āda, dažkārt pēc vannas bija niezoša sajūta, bet pēc losjona lietošanas āda bija ļoti labi barota, mitrināta un problēma tika novērsta." Kā uzskata Aija, šādu losjonu labāk lietot ziemas sezonā. Viņasprāt, vasarā gribas "vieglāku" ķermeņa losjonu". "Losjons ļoti labi mitrina sausu ādu, arī raupjo elkoņu problēma tika novērsta. Ekonomisks lietošanā," saka Aija.


Arnis, 25 gadi, Salaspils:
Arnis jau pieteikumā testiem atzina, ka labprāt izmēģinātu produktu, kas domāts sausas ādas kopšanai. Tādēļ LINOLA® sērija bija viņam īsti piemērota.

"LINOLA® losjons ir labs kā kopjošs un ādu barojošs līdzeklis, taču kādas sevišķas ārstnieciskas īpašas nenovēroju, lai gan tas mani interesēja visvairāk, jo man ir problēmas ar sausu ādu. Losjons ir ļoti labs pēc konsistences, viegli uzklājams, patīkams," stāsta Arnis. Triju nedēļu laikā 200 ml iepakojums nav izlietojies, taču Arnis sola, ka losjonu izlietos "līdz galam", lai arī testa laiks beidzies.

Par LINOLA® dušas želeju Arnis saka: "Pēc mazgāšanās dušā, arī rūpīgi noskalojoties, āda bija slidena (eļļaina). Taču straujas pārmaiņas ādas sajūtās neradīja. Uzreiz pēc lietošanas – ļoti patīkama sajūta."


Jana, 21 gads, studente no Rīgas:
"LINOLA® dušas želeja ļoti jauki smaržo. Gan mazgāšanās laikā, gan arī pēc tam ādas aromāts ir ļoti patīkams. Ļoti labas sajūtas tieši mazgāšanās laikā." Jana atzīst, ka produkta smarža viņai ir ļoti svarīga, tādēļ par dušas želeju var teikt tikai labākos vārdus. "Man ļoti patika, taču es labprāt šo produktu redzētu savādākā, krāsainākā iepakojumā. Pirmajā brīdī ieraugot, rodas sajūta, ka tās ir kādas zāles, nevis kosmētika," savās pārdomās dalās Jana. Vienlaikus viņa saprotot, ka LINOLA® ir ārstnieciskās kosmētikas produkts, tādēļ ir skaidrs, kādēļ izvēlēts šāds iepakojuma dizains.

LINOLA® ķermeņa losjons Janai šķitis "ļoti biezs". "Es to lietoju tieši uz tiem ādas laukumiem, kas izteikti ir sausāki un varu teikt – jā, āda palika maigāka un patīkamāka," saka Jana. Taču, atgriežoties pie produkta smaržas, Jana atzīst, ka losjona smarža viņai nav patikusi, tā bijusi "ļoti specifiska".


Atgādinām, ka testēšanai tikai nodoti LINOLA® sērijas produkti, kuru sastāvā ir linolskābe, kas ir fizioloģiska, daudzvērtīga nepiesātinātā taukskābe. Linolskābe pieder tādai neaizvietojamo taukskābju grupai, kuras ādā netiek sintezētas – tās jāuzņem ar uzturu vai arī ārīgi caur ādu, lietojot dažādus ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Linolskābi saturošie produkti iedarbojas uz ādu mitrinoši, iekaisumu mazinoši un atjauno traucētu epidermālās barjeras funkciju.

Par produktiem:

Linola dušas želeja ir maigi kopjošs dušas gels, kas attīra, bet nesausina ādu neizjaucot tās dabīgo aizsargslāni. Piemērots arī zīdaiņiem, īpaši jutīgas ādas īpašniekiem un tiem, kas bieži lieto dušu.

Linola ķermeņa losjonā esoša safloras un dadžu eļļa ilgstoši un maigi mitrina ādu visas dienas garumā. Āda kļūst zīdaina, mitrināta un tvirta. Īpaši ieteicams sausas a’das īpašniekiem, kā arī ķermeņa ādas sausajiem laukumiem.

LINOLA® ādas kopšanas līdzekļi nopērkami aptiekās un universālveikalā Stockmann.

 Publicitātes foto.

PME: | sajūtas | āda