Apgabaltiesa piespriež 38 000 eiro naudas sodu diviem ārstiem saistībā ar bērna nāvi pēc dzemdībām

Rīgas apgabaltiesa šodien piesprieda 38 000 eiro naudas sodu diviem ārstiem par profesionālo pienākumu nolaidīgu pildīšanu, kas bija par iemeslu jaundzimuša bērna nāvei.

Veselības ziņas

Māsas jūnijā gatavas atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku

Latvijas Māsu asociācija atbalstīs Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšlikumu atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku ar šī gada 1.jūniju.

Veselības ziņas

Atklās informatīvo kampaņu "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!"

Atklās informatīvo kampaņu Rīga, 28.apr., LETA. Šodien Rīgas viesnīcā "Roma", Kaļķu iela 28, atklās krūts veselības informatīvo kampaņu "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!", aģentūru LETA informēja kampaņas pārstāve Sigita Āboltiņa.

Veselības ziņas

Aptauja: 75% Latvijas vīriešu vairāk uztrauc sirds slimības nekā seksuālo funkciju traucējumi

Aptauja: 75% Latvijas vīriešu vairāk uztrauc sirds slimības nekā seksuālo funkciju traucējumi Rīga, 27.apr., LETA. Lielāko daļu jeb 75% vīriešu sirds un asinsvadu slimības kā potenciāls apdraudējums veselībai uztrauc vairāk nekā seksuālo funkciju traucējumi jeb erektīlā disfunkcija, liecina "Euroaptiekas" un pacientu biedrības "ParSirdi.lv" veiktā aptauja.

Veselības ziņas

"MFD Veselības grupa": Samazināto tarifu dēļ līdz pat 90% radiologu pārtrauks sniegt valsts apmaksātos pakalpojumus

Rīga, 27.apr., LETA. Veselības ministrijas (VM) īstenotais radioloģisko izmeklējumu tarifu samazinājums, kas stājies spēkā no 1.aprīļa, veicinās to, ka 90% "MFD Veselības grupas" radiologu varētu pārtraukt sniegt valsts apmaksātos pakalpojumus, aģentūrai LETA teica "MFD Veselības grupas" valdes priekšsēdētāja Natālija Točiļenko.

Veselības ziņas

Latgalē vīrietis traumē roku ar zāģi, bet sieviete netīšām iedzer ābolu etiķi

Latgalē vīrietis traumē roku ar zāģi, bet sieviete netīšām iedzer ābolu etiķi Rīga, 27.apr., LETA. Aizvadītajā diennaktī Latgalē kāds 51 gadu vecs vīrietis, strādājot mežā ar zāģi, savainoja savu roku, tādējādi ar grieztu brūci tika nogādāts slimnīcā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Veselības ziņas

Veselības inspekcijas darbinieces saņēmušas rīkojumu par amatu maiņu jau maijā

Veselības inspekcijas darbinieces saņēmušas rīkojumu par amatu maiņu jau maijā Rīga, 27.apr., LETA. Vakar Veselības inspekcijas (VI) vadītāja Aija Mežsarga, kā arī viņas vietniece un inspekcijas Veselības aprūpes uzraudzības un kontroles departamenta vadītāja Iveta Šica no Veselības ministrijas (VM) saņēmušas rīkojumu, kurā norādīts, ka amatu maiņa notiks jau ar 2.maiju.

Veselības ziņas

Apvienība: 1% no sociālajām iemaksām ir vienīgais reālais avots rehabilitācijas pakalpojumu uzlabošanai

Apvienība: 1% no sociālajām iemaksām ir vienīgais reālais avots rehabilitācijas pakalpojumu uzlabošanai Rīga, 17.apr., LETA. Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) uzskata, ka 1% no sociālajām iemaksām patlaban ir vienīgais reālais avots rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu tarifu pārskatīšanai un valsts apmaksātu rehabilitācija pakalpojumu nodrošināšanai, aģentūrai LETA pauda apvienības prezidents Aivars Vētra.

Veselības ziņas

RSU Stomatoloģijas institūts atklāj implantoloģijas klīniku (FOTO)

Trešdien, 26.aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūts atklāta modernākā implantaloģijas klīnika Baltijā. Jaunā klīnika ir vienīgā specializētā Implantoloģijas klīnika Latvijā.

Veselības ziņas

Diskutēs par veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšanu Latvijā

Diskutēs par veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšanu Latvijā Rīga, 27.apr., LETA. Šodien plkst.14.30 restorānā "Čarlstons" notiks diskusija par veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšanu Latvijā, aģentūru LETA informēja basketbola kluba "VEF Rīga" direktore Laila Spaliņa.

Veselības ziņas